Ana sayfa » Ürünler » JENERATÖR » SC-SC SERİSİ JENERATÖR
Серия двигателей

SC-SC SERİSİ JENERATÖR

MONTAJ AYARLAMASI
Temel çerçeve/Yakıt tankı tabanı
Komple jeneratör seti ağır iş fabrikasyonu kaynatılmış temel çelik çerçeve üzerine bir bütün olarak monte edilmiştir. Temel çerçeve asma operasyonu için kaldırma gözleri özellikle tasarımını kapsamaktadır. 8 saat çalışma kapasiteli tankı tabanı mevcuttur.
Bağlayıcı
Motor ve alternatör doğrudan SAE flanş tarafından bağlanmışlardır bundan dolayı uzun kullanımdan sonra sapma ihtimali yoktur. Mtor volanı esnek bir şekilde altrnatöre bağlanmıştır ve tam burulma analizleri montaj esnasında zararlı titreşimlerin oluşmayacağını garanti etmek için gerçekleştirilmiştir
Anti titreşim bağlantılar
Anti titreşim bağlantılar jeneratörler için BCP880S ye kadar ve oda dahil motor/alternatör kombinasyonu ve temel çerçeve arasında önceden sabitlenmiş olarak sunulmaktadır. AVM nin ki tüm diğer jeneratör kombinasyonları üzerine temel çerçeve ve yer arasında sahada kurulum için gevşek sunulmaktadırlar.
Güvenlik Muhafazası
Fan, fna sürücü ve batarya şarz alternatörü sürücüsü kişisel koruma için tam olarak muhafaza edilmiştir. Bir taş koruma kazasal hasarlardan radyatör çekirdeğini korur.
GENEL AYARLAMA
Jeneratör seti dış hava koşullarına dayanıklı yapı içinde kurulum için tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Hava koşullarına dayanıklı ve ses zayıflatılmış çeşitli tiplerde ISO konteynırları mevcuttur.
BELGE
Çalıştırma ve bakım manuelleri ve devre kablo diyagramları her bir jeneratör seti ile birlikte sunulmaktadır.
FABRİKA TESTLERİ
Jeneratör seti gönderilmeden önce yükleme testi yapılmaktadır. Tüm koruyucu cihazlar, kontrol fonksiyonları simüle edilmektedir ve jeneratör ve sistemleri kontrol edilip onaylandıktan sonra gönderi için kabul edilmektedir. Bir test sertifikası standart olarak sunulmaktadır.
EKİPMAN BİTİMİ
Tüm ekipman üzerine astar. Üretici standardına göre nihai kaplama
KALİTE STANDARTLARI
Ekipman takip eden standartları karşılamaktadır: ISO3046, IEC34-1, ISO8528, AS1359, GB/T2820
ÜRÜN GARANTİSİ
Tüm ekipmanlar kurulumdan itibaren 12 ay veya her nerede olursa olsun 1000 saatlik çalışmanın ardından garantilidir.
Lütfen sözleşme şartlarının tüm spesifikasyonları için SDEC Garanti Bildirimi ne bakınız. Uzatılmış garanti anlaşması mevcuttur.
Donanımlar sadece önerilen çalıştırma uygulamaları ve herhangi bir belirtilen yük sınırlamalarına uygun olarak kullanılmalıdır
321

Shanghai Diesel Engine