Hakkımızda

Shanghai New Power Automotive Technology Company Limited (SDEC) Çin'de dizel motorların lider üreticisidir. Müşterilerimize rekabetçi bir üstünlük sunmak için kalite üzerindeki sıkı vurgumuz son teknoloji ile birleştirildi. Başlangıcından bu yana kendisi için kaliteli ürünlerin tedarikçisi ünvanını oluşturmuştur. Sunmuş olduğumuz ürünlerde ve sonrasi hizmetlerde olmak üzere toplam müşteri memnuniyetini başarmak için kaliteye ve hedeflere odaklandık. Bu şirket dizel motorun en iyi kalitede sunulabilmesini sağlayabilecek prensipler üzerine kurulmuştur. Dünya çapındaki müşteri memnuniyeti başarımızın kanıtıdır.

Shanghai New Power Automotive Technology Company Limited (SDEC) seçkin müşteri hizmetleri tarafından desteklenmiş kaliteli ürünler ve tasatım yeniliği için geleceğe sorumluluk ile bakmaktadır. Ünvanımız eşsiz ürün kalitesi, hızlı gönderi, hızle parça tedariği, bağmlı hizmet, ve seçkin müşteri servisi etrafında inşa edilmiştir. Bugün, SDEC dizel motor, yakıt yakmalı sistem, dizel jeneratör seti ve yatırımı kapsayan ticari iş alanı ile yüksek teknolojili bir devlet kuruluşudur. Ürünlerimiz G128/135, C (121), D (114), P11C, ve 105 adlarına göre 5 seriye sahiptir. Aynı zamanda 300 den fazla ve 60 tan 600HP güç aralığına kadar ürün çeşidimiz vardır. Bu ürünler ağır görev araşları, yolcu arabaları, mühendislik makinaları, gemiler, mobil güç istasyonları....vs yerlerde geniş bir şekilde kullanılmaktadır. 1994 te, SDEC Çin'de ISO9001 serifikası almış olan ilk şirkettir. SDEC TUV Rhineland tarafından gerçekleştirilen QS9000 ve TS16949 sertifikasyonundan geçmiştir. 2002 ve 2005 te, SDEC kalitede ve SDEC tarafından piyasaya sürülmüş ve Dünya Yolcu Araba Kurumu tarafından en iyi motor olarak değerlendirilmiş 6CT Doğal gaz motorunda altın ödülü kazanmıştır. 2006 da, SDEC'e "En iyi motor üreticisi" ödülü Dünya Yolcu Araba Kurumu tarafından verilmiştir.

SDEC Çin'de içten yanmalı motor endüstrisinde teknik liderdir. Aynı zamanda, dizel motor ve diğerleri için övgüye layık kapsamlı bir üretim hattı sunmaktayız. Bizim en yüksek önceliğimiz ürünlerimizin özelleştirilmesidir. Müşterilerimizin ne istediğini sağlamaya kararlıyız ve en iyi değerde kalite ve kararlılığı sunmaktayız.

Hedef ve amaçlarımız en rekabetçi fiyatlarla en yüksek teknik performansa ulaşmak. Ürünlerimiz yüksek kalitesi dolayısıyla pratik uygulamalarda herhangi bir hata ile karşılaşmamıştır. Mükemmelliğe olan bağlılığımız aynı zamanda lider satış sonrası servis ve destek programlarımızı genişletmektedir. Bu işbirliği ruhu faaliyetlerimizin her kesiminde anlaşılmaktadır. En yüksek kalite ürünler sunmak, müşterilerimizin istekleri ve spesifikasyonları ile sıkı uyumluluğu devam ettirmek ve kalitede sürekli devam eden gelişim, gönderi, ve müşteri memnuniyeti sunmak Shanghai New Power Automotive Technology Company Limited 'in kalite politikasıdır.

İstediğiniz zaman bize ulaşmada rahat olunuz. Shanghai New Power Automotive Technology Company Limited (SDEC)'e hoşgeldiniz.