Ana sayfa » Ürünler » JENERATÖR » SC-SC SERİSİ JENERATÖR
SC-SC SERİSİ JENERATÖR

JENERATÖR

SC-SC SERİSİ JENERATÖR

Not: Standart referans koşullar 27℃(90°F) Hava giriş sıcaklığı 152.4m(500ft)A.S.L60% bağıl nem. 50℃ altında üretim seti hava girişi sıcaklığı mevcuttur

Standart Özellikler
ÇIKIŞ ORANLARI (SC-SC SERİSİ JENERATÖR)

Aşağıdaki 3 faz voltaj mevcuttur:
50 Hz 415 400 380
240 230 220
60 Hz 460 440 416
266 254 240
Diğer voltajlar taleb edildiğinde mevcuttur.
MOTOR
SDEC ağır sanayi dizel motor. SC11C serisi motor dünyada önde gelen 3300 motor teknolojisi altında üretilmiştir.
Düzenleyici
1500 / 1800 rpm.de tüm 1000 serisi motorlar üzeirndeki elektronik düzenleyici standardı
Elektrik sistemi
24V sistem batarya şarzlı alternatörlü, aksiyal tip starter motor, yüksek kapasiteli bakım gerektirmeyen kurşun asit başlangıç bataryaları, jeneratör seti temel çerçevesi üzerine bağlanmış batarya rafı ve ağır sanayi iç bağlantılı kablolar ve sonlandırmalar.
Motor filtrasyon sistemi
Contalı kağıt ızgara tip kuru hava filtreleri. Kartuş tip yakıt filtreleri ve tam akış madeni yağ filtreleri. Tüm filtrelerl değiştirilebilir elementlere sahiptir.
ALTERNATÖR
Stamford / Marathon alternatörleri dikkatli bir şekilde motorun aşırı yükleme performansını eşleştirmek ve aşağıdakileri kapsaması için seçilmiştir: Ekran korumalı ve damla geçirmez, kendinden tahrikl, kendinden düzenlemeli fırçasız alternatör tam olarak birbirine bağlanmış damper sargıları, IC06 soğutma sistemi ve rulmanların dayanım süresi için conta, BCP 1000 modelleri ve üzerine PMG standart olarak takılmıştır. Diğer marka alternatörler isteğe göre takılabilir.
Yalıtım sistemi
Yalıtım sistemi H sınıfı dır.
Tüm sargılar üçlü daldırma ısı nem ayarı, yağ ve asit dirençli polyester de veya özel polyester reçine ile emprenyelenmiştir. Yoğunlaşma ve neme karşı ilave koruma için anti vernik izlemenin ağır kaplaması
Elektriksel karakteristikler
BS5000-3, VDE0530, NEMA MGI-22, IEC34, CSAC22.2-100, AS1359 ve GB755 uyumlu elektriksel tasarım
SC-SC SERİSİ JENERATÖR
Otomatik Voltaj Regülatörü
Tam ölçekli otomatik voltaj regülatörü ±% 0,5 sınırları içinde gerilimi korur (±l% HC 15 çerçeve üzerinde) yüksüzden tam yüke kadar her güç faktörü arasında soğuktan sıcağa varyasyonları dahil 0.8 yalıtım ve birlik ve 4.0% hız varyasyonu dahil. Nominal ayar yoluyla bir AVR de birleştirilmiş düzenleyici dahil.
Radyo girişimi
VDE nin G sınıfı hükümleri ile uyumlu olduğunu bastırma
KONTROL SİSTEMİ
Bağlanmış temel çerçeve, menteşeli kilitlenebilir bir kapı ile fabrikasyon çelik konstrüksiyon paneli. Kontrol paneli aşağıdaki enstrüman ve kontrolleirn titreşiminden ve kapsamından izole edilmiştir: Yağ basıncı sayacı, su sıcaklığı sayacı, batarya şarz ampermetre, voltmetre ve seçiçi düğme, frekans metre ve saat sayıcı. Bir manuel başlama kontrol modülü ve acil durdurma butonu standart olarak sabitlenmiştir.
Kapatma koruma cihazları göstergeleri için
Yüksek su sıcaklığı, düşük yağ basıncı ve hız üzerinde.
YAKIT SİSTEMİ
Yakıt beşleme ve geri dönüş hatları jeneratör çerçevesi üzerinde bir bölmede motor arasında sonlandırıldı.
RADYATÖR SOĞUTMA
radyatör ve soğutma fanı koruma muhafazası ile tamamlanır, belirlenmiş çıkışta motoru soğutmak için tasarlanmıştır, 45℃(113°F) sıcaklıklardaki soğutucu tahliye vanası ve uzaktan dolum tesisi ve site göstergesi standart olarak verilmiştir.

321

Shanghai Diesel Engine