Ana sayfa » Ürünler » JENERATÖR » SC-C SERİSİ JENERATÖR
Серия двигателей Кумминс

SC-C SERİSİ JENERATÖR

SC-C SERİSİ JENERATÖR

Otomatik Voltaj Regülatörü
Tam ölçekli otomatik voltaj regülatörü ±% 0,5 sınırları içinde gerilimi korur (±l% HC 15 çerçeve üzerinde) yüksüzden tam yüke kadar her güç faktörü arasında soğuktan sıcağa varyasyonları dahil 0.8 yalıtım ve birlik ve 4.0% hız varyasyonu dahil. Nominal ayar yoluyla bir AVR de birleştirilmiş düzenleyici dahil.
Radyo girişimi
VDE nin G sınıfı hükümleri ile uyumlu olduğunu bastırma
KONTROL SİSTEMİ
Bağlanmış temel çerçeve, menteşeli kilitlenebilir bir kapı ile fabrikasyon çelik konstrüksiyon paneli. Kontrol paneli aşağıdaki enstrüman ve kontrolleirn titreşiminden ve kapsamından izole edilmiştir: Yağ basıncı sayacı, su sıcaklığı sayacı, batarya şarz ampermetre, voltmetre ve seçiçi düğme, frekans metre ve saat sayıcı. Bir manuel başlama kontrol modülü ve acil durdurma butonu standart olarak sabitlenmiştir.
Kapatma koruma cihazları göstergeleri için
Yüksek su sıcaklığı, düşük yağ basıncı ve hız üzerinde.
YAKIT SİSTEMİ
Yakıt beşleme ve geri dönüş hatları jeneratör çerçevesi üzerinde bir bölmede motor arasında sonlandırıldı.
RADYATÖR SOĞUTMA
radyatör ve soğutma fanı koruma muhafazası ile tamamlanır, belirlenmiş çıkışta motoru soğutmak için tasarlanmıştır, 45℃(113°F) sıcaklıklardaki soğutucu tahliye vanası ve uzaktan dolum tesisi ve site göstergesi standart olarak verilmiştir.
MONTAJ AYARLAMASI
Temel çerçeve/Yakıt tankı tabanı

Komple jeneratör seti ağır iş fabrikasyonu kaynatılmış temel çelik çerçeve üzerine bir bütün olarak monte edilmiştir. Temel çerçeve asma operasyonu için kaldırma gözleri özellikle tasarımını kapsamaktadır. 8 saat çalışma kapasiteli tankı tabanı mevcuttur.
Bağlayıcı
Motor ve alternatör doğrudan SAE flanş tarafından bağlanmışlardır bundan dolayı uzun kullanımdan sonra sapma ihtimali yoktur. Mtor volanı esnek bir şekilde altrnatöre bağlanmıştır ve tam burulma analizleri montaj esnasında zararlı titreşimlerin oluşmayacağını garanti etmek için gerçekleştirilmiştir
Anti titreşim bağlantılar
Anti titreşim bağlantılar jeneratörler için BCP880S ye kadar ve oda dahil motor/alternatör kombinasyonu ve temel çerçeve arasında önceden sabitlenmiş olarak sunulmaktadır. AVM nin ki tüm diğer jeneratör kombinasyonları üzerine temel çerçeve ve yer arasında sahada kurulum için gevşek sunulmaktadırlar.
Güvenlik Muhafazası
Fan, fna sürücü ve batarya şarz alternatörü sürücüsü kişisel koruma için tam olarak muhafaza edilmiştir. Bir taş koruma kazasal hasarlardan radyatör çekirdeğini korur.
GENEL AYARLAMA
Jeneratör seti dış hava koşullarına dayanıklı yapı içinde kurulum için tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Hava koşullarına dayanıklı ve ses zayıflatılmış çeşitli tiplerde ISO konteynırları mevcuttur.
BELGE
Çalıştırma ve bakım manuelleri ve devre kablo diyagramları her bir jeneratör seti ile birlikte sunulmaktadır.
FABRİKA TESTLERİ
Jeneratör seti gönderilmeden önce yükleme testi yapılmaktadır. Tüm koruyucu cihazlar, kontrol fonksiyonları simüle edilmektedir ve jeneratör ve sistemleri kontrol edilip onaylandıktan sonra gönderi için kabul edilmektedir. Bir test sertifikası standart olarak sunulmaktadır.
EKİPMAN BİTİMİ
Tüm ekipman üzerine astar. Üretici standardına göre nihai kaplama
KALİTE STANDARTLARI
Ekipman takip eden standartları karşılamaktadır: ISO3046, IEC34-1, ISO8528, AS1359, GB/T2820
ÜRÜN GARANTİSİ
Tüm ekipmanlar kurulumdan itibaren 12 ay veya her nerede olursa olsun 1000 saatlik çalışmanın ardından garantilidir.
Lütfen sözleşme şartlarının tüm spesifikasyonları için SDEC Garanti Bildirimi ne bakınız. Uzatılmış garanti anlaşması mevcuttur.
Donanımlar sadece önerilen çalıştırma uygulamaları ve herhangi bir belirtilen yük sınırlamalarına uygun olarak kullanılmalıdır
ÇEŞİTLİ
İhracat için shrink sarma
spesifikasyon ve tasarım önceden haber vermeksizin değişebilir.
321

Shanghai Diesel Engine