Ana sayfa » Ürünler » Motoru » Mühendislik Makine » D Serisi Dizel Motorları
  1. Dizel Motor SC9DF SC9DF motoru dünyanın ağır hizmet dizel motor gelişme trendi ve Çin çalışma özellikleri dikkate alınarak SDEC tarafından D serisi temelinde geliştirilen elektronik kontrollü dört-supaplı 9L ürün ...
  1. Dizel Motor SC5D Motor Tipi:Direkt Enjeksiyonlu, Düz-Line, Su Soğutma Silindir Gömleği, Dört - In-Line, Dört - Zamanlı, Su Soğutma
   Giriş Modu: Mekanik Yakıt Pompası, Turboşarj ...
  1. Dizel Motor SC8D EURO II:Mekanik Yakıt Pompası, Turboşarj (Şarj Inter-Soğutma)
   EURO Ⅲ:elektronik kontrollü, Şarj Inter-Soğutma ...
  1. Dizel Motor SC9D Model : EURO II
   Motor Tipi: Direkt Enjeksiyon, Düz-Line, Su Soğutma Silindir Gömleği, Altı-In-Line, Dört Zamanlı, Su Soğutmalı ...

D Serisi Dizel Motorları

D serisi motor SDEC ve AVL tarafından ortaklaşa tasarlanan buluş.Çin petrol ürünleri ve kullanıcıların uygulama alışkanlıkları ile ilgili olarak geliştirilmiştir. Bu satış 600.000 adet daha tutarında, mevcut iç olgun motorlarının yanı sıra yerli mühendislik makine için ana eşleşen güçlerin arasında en son tasarlanmış ve en ileri teknolojiye sahip motor. Euro II D serisi motor ana modeli D4114, D6114 ve D9.

D serisi, elektronik kontrollü dizel motor SDEC Denso gibi ünlü şirketler ile işbirliği içinde 2002 yılından bu yana elektronik düzeni kontrol eden orijinal D serisi ürünleri dayalı gelişmiş bir elektronik kontrollü yüksek basınçlı ortak-rail motor. SDEC Kullanıcı SC8DK elektronik kontrollü motor, 2005 yılında Şangay Belediye Ekonomik Komisyonu tarafından düzenlenen uzman onayını geçti mülkiyet fikri mülkiyet hakları ile enerji-etkin ve çevre dostu motorları bir yeni nesil olarak dizayn edilmiştir , benzer ürünler arasında, bu yüzyılın uluslararası düzeyde ulaşmasını ve önde gelen yerel düzeyde. SC5DK ve SC9DK gibi ürünler de başarıyla geliştirilmiştir. SDEC, 2006 yılında, 375 beygir elektronik kontrollü ürünlerin güç yükseltme, Euro III / IV motoru elektronik olarak kontrol SC9DF geliştirmek için Amerikan Southwest Araştırma Enstitüsü'nden (SWRI) katıldı. Euro III / IV D serisi, elektronik kontrollü motorlar ana modeller SC5DK, SC8DK, SC9DK ve SC9DF.

Euro II D Serisi Dizel Motorları Özellikleri
Yüksek Güvenilirlik

Genel yapısı, multi-fonksiyonel parçaların entegrasyonu ile tasarlanmıştır. Yapısı, arıza sıkıntılar azaltılması ve ürün güvenilirliği artırarak, genel dizel motorlara göre% 25 daha az parça ile basittir.

İyi Kullanım Verimliliği
Eşdeğer kullanım koşulları altında, sadece temel yakıt tasarruflu teknoloji ile donatılmış, daha fazla yakıt tasarruflu.
Kapsamlı Uygulama
114 serisi ürünler, yükleyiciler, buldozerler, ekskavatörler, vinçler, yol silindirleri, döşeme, kara levelers, traktör ve freze makineleri, vb için kullanılır

Kolay Bakım ve Bakım
D serisi ürünler, satış 600.000 tutarında ve ülke çapında bakım ve yedek parça depolama ile bakım ve bakımı çok kolaydır.

Euro III / IV D Serisi Dizel Motorları Özellikleri
Komple Fonksiyonlar

SDEC Euro III motoru aracın genel yükseltme, bir ECU sistemi ile donatılmıştır.

Elektronik kontrollü egzoz fren sistemi açmak ve motorun çalışma koşullarına ve sürücünün niyetini göre egzoz fren sistemini kapatın.

Tüm araç seyir fonksiyonu: otoban üzerinde seyir fonksiyonu, sürücü yorgunluğu giderir ve sürüş konforu ekler.

Maksimum hız koruması: sınırı en yüksek araç hızı, motor ve komple araç korur ve komple araç servis ömrünü uzatır.

Rölanti ayarı: dizel motor komple araç klima gibi aksesuarlar durumuna göre motor durumu ve değişikliklerine göre motor hızı rölanti devlet değişiklik ya da ısınma için motor hızlandırır.

Motorun elektronik kontrollü sistem kendi kendini teşhis etme yeteneğine sahip ve arıza gösteren lamba ile bir alarm sorunu ve hata kategorisinin görüntüleyebilirsiniz. Büyük bir başarısızlık durumunda, motor koruyucu eylemi yapabilir.

Yüksek Güvenilirlik
Olgun motor gövdesi teknolojisine sahip. Temelde aynı parçaları (gövde, silindir kapağı, krank aks, piston ve kolu, vb), elektronik kontrollü motor Euro II alınarak geliştirilmiştir. Bu kamyon, binek araçları, mühendislik makine, motor setleri, vb kesinlikle son derece sıcak, soğuk ve tozlu ortamlarda, yayla, örneğin, çok zorlu ortamlarda test edilmiştir gibi ekipman kullanılır. Dünyanın en olgun elektronik kontrollü yüksek basınç paylaşılan raylı sistem kullanır ve dünyaca ünlü markaların anahtar parçaları. Uygun kullanım koşulları altında, revizyon dönemde 800.000 km.

Yakıt Tasarrufu
Elektronik kontrollü motorun yanma sisteminin tam olarak her damla petrol tam kullanımı optimize edildi. Minimum yakıt tüketim özellikleri 193g/KW.h ve anma nokta yakıt tüketimi, 215g/KW.h daha az. Komple araç yakıt tüketimi daha da düşürüldü.

Düşük Gürültü
Damla hızlandırılması, enjeksiyon hızı optimize, enjeksiyon zamanlaması geciktirmek ve enjeksiyon basıncı ayarlanarak, motorun yanma 2 ~ 3 desibel gürültü tarafından düşürüldü, genel motor gürültüsü 98 desibel ve binek araç genel gürültü daha düşük 82 desibel. Elektronik kontrollü dizel motor ön-enjeksiyon teknolojisi ve dizel motor ve tüm silindir yanma kıvamı yanma durumu önemli ölçüde artırır yağ enjeksiyonu tutarlı kalibrasyon, kullanır ve motor gürültüsünü azaltır.